Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης στα Πανεπιστημιακά Δάση 2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η αναχώρηση των λεωφορείων για τη μεταφορά των φοιτητών/τριών του 4ου εξαμήνου, που θα πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση στο Πανεπιστημιακό Δάσος Ταξιάρχη θα γίνει την Πέμπτη 30/6/2022 και ώρα 16:00 από το Μουσείο Αθλητισμού (Αγίου Δημητρίου και 3ης Σεπτεμβρίου). Η επιστροφή θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 26/7/2022 και ώρα 15:00.

Η αναχώρηση των λεωφορείων για τη μεταφορά των φοιτητών/τριών του 8ου εξαμήνου, που θα πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση στο Πανεπιστημιακό Δάσος Περτουλίου θα γίνει την  Πέμπτη 30/6/2022 και ώρα 10:00π.μ. από το Μουσείο Αθλητισμού (Αγίου Δημητρίου και 3ης Σεπτεμβρίου). Η επιστροφή θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 29/7/2022 και ώρα 15:00.

Η αναχώρηση των λεωφορείων για τη μεταφορά των φοιτητών/τριών του 6ου εξαμήνου, που θα πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση στο Πανεπιστημιακό Δάσος Περτουλίου θα γίνει την Κυριακή 31/7/2022 και ώρα 10:00π.μ. από το Μουσείο Αθλητισμού (Αγίου Δημητρίου και 3ης Σεπτεμβρίου). Η επιστροφή θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 29/8/2022 και ώρα 15:00.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες να βρίσκονται στο χώρο αναχώρησης εγκαίρως για να μην υπάρξουν καθυστερήσεις. Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με την Υπεύθυνη Δήλωση που έχετε υπογράψει σε κάθε έναν/μια φοιτητή/τρια αντιστοιχεί μία (1) βαλίτσα. Όσοι χρησιμοποιήσουν ΙΧ αυτοκίνητο για τη μετάβασή τους στα Πανεπιστημιακά Δάση, θα πρέπει να βρίσκονται στον Ταξιάρχη και στο Περτούλι, αντίστοιχα, το αργότερο μέχρι τις 17:00 το απόγευμα για την παραλαβή των δωματίων τους.

Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης:   Πρόγραμμα Πρακτικής στα Π.Δ.

Θεσσαλονίκη, 3-6-2022

Από τη Γραμματεία του Τμήματος